ŞEBNEM KESKİN

:::::ŞEBNEM KESKİN FAN SİTESİ:::::::

AnasayfaAnasayfa  TakvimTakvim  SSSSSS  AramaArama  Üye ListesiÜye Listesi  Kullanıcı GruplarıKullanıcı Grupları  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Paylaş | 

'Eleştirilere üzülüyorum'

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
YazarMesaj
Admin
Admin

MesajKonu: 'Eleştirilere üzülüyorum'   Perş. Ara. 18, 2008 6:02 pm

'ELEŞTİRİLERE ÜZÜLÜYORUM'

BİNBİR GECCE DİZİSİNİN ŞEHRAZAT’I BERGÜZAR KOREL, DİZİNİN CANLI YAYINLANAN FİNAL BÖLÜMÜNE YAPILAN ELEŞTİRİLERE YANIT VERDİ.

Binbir Gecce dizisinin final bölümü, Türkiye’de bir ilke imza atılarak canlı yayınlanırken, eleştirmenler canlı final ile ilgili çeşitli tenkitlerde bulunmuşlardı.

Cnntürk’te Kürşat Başar’ın sunduğu ’Yaz Sohbetleri’ programına konuk olan Bergüzar Korel, canlı finali internetten küçük parçalar halinde izlediğini, tamamını izlemediğini belirtti ve yapılan eleştirilere değindi.

Canlı yayınlanan sezon finalinde heyecanlanmasına karşın içinde garip bir rahatlık da olduğunu ifade eden Bergüzar Korel, yapılan eleştirilere ise şu yanıtı verdi:

'Ben buna sorunsuz ve kusursuz canlı yayın olmalı, her şeyi mükemmel olmalı, kimse öksürmemeli ve kimse nefes almamalı diye bakmıyorum. Başkası da yapsaydı buna böyle bakmazdım. Neden insanlar bu kadar tepki gösterdiler. Sanki biz böyle kötü bir şey yapmışız gibi. Bir şey eleştirilirken yapıcı eleştirilmeli. 4 gün provalar yapıldı, insanlar çok çalıştı. O yapılan eleştirileri düşündüğüm zaman üzülüyorum yani...'

TELEVİZYONGAZETESİ

2 Temmuz 2008 Çarşamba 01:31
Kullanıcı profilini gör http://berguzarkorel.forumm.biz

'Eleştirilere üzülüyorum'
Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Diyemiyorum
» -.-KaYKaY-.-